Fotogalerie: Mladíci zneužili platební kartu. Policie hledá svědky i zločince

Policisté pátrají po totožnosti dvou mužů, kteří by svým svědectvím mohli napomoci objasnění případu zneužití platební karty.Ve věci jde o podezření ze spáchání přečinu neoprávněného opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku = platební karty.

Policisté žádají o spolupráci veřejnost. „Jde nám o zjištění totožnosti dvou mužů. Ti se v neděli 10. února pohybovali v prostoru benzinové čerpací stanice v ulici Mydlářská v Liberci,“ uvedl mluvčí policie Vojtěch Robovský.

Oba muži podle něj v době mezi 18:30 a 18:45 hodin navštívili benzinovou čerpací stanici Kontakt. Zakoupili drobné zboží a po zaplacení z místa odešli. Jeden z mužů se pak o několik málo minut později vrátil, opět nakoupil a z benzinky odešel. Oba muži jsou ve věku mezi 20 až 30 lety.

První byl oblečen v šedobílou bundu s tmavými zipy, s tmavými rukávy a rameny, pod bundou měl pravděpodobně mikinu s modrou kapucí. Na dolní části zad bundy je patrný tmavý nápis PRGS. Oblečen byl v šedé tepláky, na nohou měl béžové nebo světle hnědé boty nad kotníky s tmavou obrubou. Mladý muž měl krátce střižené tmavé vlasy.

Druhý z mužů byl oblečen v tepláky šedobéžové barvy s tmavými kapsami, tmavou bundu s kapucí. Na nohou měl béžovou nebo světle hnědou obuv nad kotníky s tmavou obrubou.

„Žádáme občany, kteří muže na fotografiích poznávají, aby se ozvali policistům na lince 158 nebo aby informace o osobách předali policistům přímo na služebně obvodního oddělení Vápenka případně na jakékoli součásti Policie ČR. Zároveň policisté žádají o totéž oba muže zobrazené a fotografiích. Jakékoliv informace mohou policistům dopomoci ke zjištění totožnosti mužů a přinést důležité skutečnosti k objasnění případu,“ upozornil Robovský.

(LZ)

Foto: Policie ČR (8x)


Celkem
Sdílení
KOMENTÁŘE