Honest Guide a Malý princ: Reportéři Janek Rubeš, Honza Mikulka a ilustrátorka Eliška Podzimková dnes večer v Liberci u Fryče

Jak objevovat města jinak? Jak hledat pozoruhodná místa, kolem kterých neproudí davy? Jak nenaletět podvodníkům a jak o nich mluvit? Nejen o tom budou dnes večer od 18 hodin besedovat v libereckém Knihkupectví Fryč reportéři TV Seznam Janek Rubeš a Honza Mikulka společně s fotografkou a ilustrátorkou Eliškou Podzimkovou.


Janek Rubeš, Eliška Podzimková a Honza Mikulka. Foto: Archiv LZ

Nejen o svých knihách Honest Guide - Praha a Malý princ budou dnes večer od 18.00 hodin besedovat s veřejností reportéři a dokumentaristé Janek Rubeš s Honzou Mikulkou a ilustrátorka Eliška Podzimková. Akci pořádá Antikvariát a Knihkupectví Fryč společně s nakladatelstvím Albatros Media. Večerem bude provázet David Hamr.

Janek Rubeš
Vlastním jménem Jan Rubeš je český reportér, dokumentarista, režisér, moderátor podle svých slov “kluk, který natáčí videa”. Proslavil se investigativními videi a reportážemi ve kterých odhaluje podvodníky či turistické pasti v Praze či dalších městech.

Eliška Podzimková, animátorka, ilustrátorka a fotografka. K jejím zahraničním pracovním úspěchům patří video a dokreslené ilustrace pro světově známého kuchaře Jamieho Olivera (květen 2014) nebo ilustrace pro americký Vogue magazín (květen 2014).

Honza (ne Jan) Mikulka se tvorbě videí věnoval ode dne, kdy v ruce udržel kameru. V rámci projektu Stream.cz byl spoluautorem desítek projektů, které dohromady měly desítky milionů zhlédnutí. Je autorem nejsledovanějšího průvodce pro turisty Honest Guide.Akce začíná ve středu 18. 9. od 18.00 hodin v Knihkupectví Fryč.

Vstupné je dobrovolné.

Komerční obsah


Celkem
Sdílení
KOMENTÁŘE