Dva mrtví lidé a jeden člověk vážně zraněný. Policie řeší tragickou nehodu

Z neznámých důvodů havarovala dnes odpoledne u Liberce dodávka. „Ani přes rychlý zásah jednotek Integrovaného záchranného systému se nepodařilo obnovit základní životní funkce u jednoho z cestujících,“ uvedl mluvčí liberecké policie Vojtěch Robovský. Další dva lidi odvezla záchranka na traumacentrum liberecké nemocnice, jednoho z nich v kritickém stavu vrtulníkem. Jak dnes večer sdělila mluvčí policie Vladimíra Šrýtrová, také tento člověk zemřel.


„Vážná dopravní nehoda u Jítravy si bohužel vyžadala další lidský život. Při převozu do Krajské nemocnice Liberec podlehl vážným zraněním i druhý spolujezdec,“ potvrdila Vladimíra Šrýtrová, policejní koordinátorka prevence.

K nehodě došlo před dnešní čtrnáctou hodinou. Dodávka s osádkou tří pasažérů havarovala ze zatím nezjištěných příčin na silnici č. I/13 ve směru do Liberce, u obce Jitrava. „Okolnosti a příčiny vzniku nehody jsou v současné době předmětem vyšetřování dopravních policistů,“ dodal Robovský.

V Libereckém kraji jde o nejtragičtější nehodu od loňského srpna, kdy u Doks na Českolipsku zahynuli tři lidé ve věku od 23 do 26 let. Cestovali v osobním voze, které se na frekventované silnici čelně střetlo s protijedoucím kamionem.

♥ Chci podpořit Liberecké Zprávy!
Bezpečné platby pro nás zajišťuje Gopay.cz

Celkem
Sdílení
KOMENTÁŘE