Liberecké Zprávy útočí na metu nejpopulárnějšího online deníku v Liberci

Dlouhodobý trend nárůstu čtenosti Libereckých Zpráv symbolicky potvrdil den, kdy se přišlo během čtyřiadvaceti hodin na Liberecké Zprávy podívat bezmála 31 000 unikátních uživatelů. Aktuální čísla hovoří navíc o tom, že Liberecké Zprávy útočí na metu nejvyhledávanějšího online deníku v Liberci.


Pro srovnání: podle zatím posledních zveřejněných výsledků čtenosti regionálních médií společnosti STEM - MARK v Libereckém kraji čte Blesk denně 29 000 lidí, Deník (Liberecký, Jablonecký a Českolipský dohromady) 16 000 a MF DNES 14 000 lidí. Je už jisté, že květnových bezmála 200 000 unikátních návštěv Libereckých Zpráv nebylo náhodných. Podíváme-li se na on-line konkurenci, jež není navázaná na velká celostátní vydavatelství, pak například Liberecká Drbna na začátku letošního roku uvedla, že za celý loňský rok měla 802 442 uživatelů.

Liberecké Zprávy jich už nyní mají od začátku roku, kdy vznikly a začaly pronikat do povědomí Liberečanů, už přes 470 000. Každý měsíc jejich počet navíc výrazně stoupá. Od září pro Vás navíc chystáme několik novinek. Nepůjde o revoluci, nýbrž o evoluci. Prozradit můžeme, že se více zaměříme přímo na Liberec. Odvrhneme krimibanality, cokoliv, co by mohlo zavánět laciností, a pomíjivou pěnu dní. Budeme magazínovější. Nabídneme Vám i další kanál pro příjem našich textů, který oceníte hlavně v noci nebo třeba v autě. A chystáme i další novinku, kterou byste, troufneme si tipnout, od digitálních novin skutečně nečekali. Poděkování za to patří i Vám, našim čtenářům. Jste skvělí!

Liberecké Zprávy


Celkem
Sdílení
KOMENTÁŘE