Na Vánoce vánoční Svijany!

Betlém, kometu a andělíčky najdete na letošní vánoční edici svijanského piva. Stejně jako v uplynulých letech pivovar i letos dostál tradici a připravil nejen oblíbený vánoční osmipack Svijanského Mázu 11 %, ale pětilitrové soudky, půllitrové plechovky a dvoulitrové plechovky (nejen) pro chlapy s motivem nadcházejících vánoční svátků. A letošní vánoční dekor nesou i lahve Svijanského Mázu v běžném prodeji.   


Vánoční balení obsahuje osm půllitrových lahví světlého ležáku Svijanský Máz. Je v prodeji například v řetězcích Albert, Billa, Globus, Tesco a Makro. Speciální vánoční edice oblíbeného dvoulitrového balení piva – Plechovek (nejen) pro chlapy – je k dostání na e-shopu pivovaru, ale také například v prodejnách Globus, Tesco a Makro. Pětilitrové soudky, které se rovněž převlékly do vánočního designu, můžete koupit přes e-shop nebo v pivovarské prodejně přímo ve Svijanech, stejně jako ostatní pivní sortiment. 

Vánoční půllitrové plechovky s nepasterovaným Svijanským Mázem pivovar poprvé představil teprve loni. Nepasterované pivo v plechovkách je výjimečné, vyrábí se pouze ve Svijanech. 

 Pokud nedojde k problémům se zásobováním v důsledku rozmarů zimního počasí, vaše oblíbené svijanské pivo vám na vánočním stole rozhodně chybět nebude. Ale jestli vám můžu doporučit, zkuste vedle Svijanského Mázu ve vánočním obalu i některé z našich silných piv s více než 13 procenty extraktu původní mladiny. Jsou to piva sváteční a jejich vyzrálejší chutě se skvěle uplatní právě v zimě a v kombinaci s dobrým jídlem,“ říká svijanský sládek Petr Menšík.

Komerční obsah


Celkem
Sdílení
KOMENTÁŘE