Nebe nad Jemenem. Chirurg a spisovatel Tomáš Šebek dnes večer u Fryče představí novou knihu o působení na misích s Lékaři bez hranic

Otevřeně a bez příkras vypráví veřejnosti o svých zážitcích z působení na misích Lékařů bez hranic chirurg pražské Nemocnici na Františku, spisovatel a autor knihy Nebe nad Jemenem Tomáš Šebek, který se dnes večer od 18.00 hod. stane hostem literárního setkání v Knihkupectví a antikvariátu Fryč v Liberci. Celkem absolvoval s organizací už šest misí, naposledy právě v Jemenu.


Tomáš Šebek. Foto: Paseka

Na první misi s Lékaři bez hranic odjel všeobecný chirurg Tomáš Šebek z pražské Nemocnici na Františku v roce 2010, kdy došlo k ničivému zemětřesení na Haiti. Dvakrát pracoval v traumacentru Lékařů bez hranic v afghánském Kundúzu. Celkem absolvoval s organizací už šest misí, přičemž během té poslední působil ve válkou zmítaném Jemenu. Svou zkušenost z misí popsal nejprve v blozích na internetu, které vloni vydal i knižně.  Už předtím s sena trhu objevily tři jeho další tituly: Mise Haiti, Mise Afghanistán a Africká zima.

Tomáš Šebek: Nebe nad Jemenem

Přednáška, debata, zkušenosti a jedinečné záběry z misí chirurga Lékařů bez hranic.

Pondělí 13. ledna od 18:00

Knihkupectví a antikvariát Fryč

www.facebook.com/events/2904076329613973/

vstupné 80,- / 40,-
(polovinu vstupného věnujeme Lékařům bez hranic)

Projekt je podpořen Fondem kultury a cestovního ruchu stat. města Liberec.
Rezervace možné na tel. 485 105 243  v provozní době knihkupectví.

Za šíření děkujeme, Martin Fryč, knihkupec
www.knihyfryc.cz
od r. 1990
třicet knižních let
-Komerční obsah-

Celkem
Sdílení
KOMENTÁŘE