Týdenní předpověd pro Liberec: Na konci týdne bude až 10 nad nulou

Liberecké Zprávy ve spolupráci s Českým hydrometeorologickým ústavem přinášejí podrobnou týdenní předpověď počasí pro Liberec a okolí.

Úterý 12. února

Proměnlivá oblačnost. Ve vyšších polohách srážky sněhové, v nižších pak smíšené. Foukat bude v Liberci čerstvý vítr a nejvyšší denní teploty se dostanou na tři stupně Celsia.

Středa 13. února

Bude zataženo až oblačno. Foukat bude v Liberci čerstvý vítr a srážky budou sněhové nebo smíšené. S blížícím se večerem ale budou ustávat. Teploty budou stoupat, což je ostatně trend, který pak bude pokračovat až do konce týdne. Ve středu dosáhnou maxima šesti stupňů.

Čtvrtek 14. února

V Liberci bude proměnlivá oblačnost. Již víceméně beze srážek. Vítr už nebude čerstvý, ale pouze mírný. A oproti středě teplota stoupne o stupeň, tedy na sedm stupňů.

Pátek 15. února

Začne se výrazněji oteplovat. Zatažená obloha z předchozích dnů se roztrhá do polojasna. Povane mírný severozápadní vítr. Místy se mohou vyskytovat mlhy. Nejvyšší denní teploty již dosáhnou osmi stuňů.

Víkend 16. a 17. února

V Liberci a okolí bude o víkendu polojasno. Pokud se v noci vyjasní, teploty spadnou až na nulu. Přes den ale vyletí k deseti stupňům. Víkend by se měl obejít beze srážek i bez silnějšího větru.


Celkem
Sdílení

0 komentářů

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zveřejněn. Povinné pole jsou označeny *

*
*

.